Lista wpisów
Lista wpisów

Targowa premiera od SEMPRE podczas Targów Fashionweare w Łodzi - nowa tkanina CERAMICA

25.02.2022
#SPODNIE
#SPODNIE MĘSKIE
#MODA MĘSKA
#CHINOSY
#SPODNIE SEMPRE

23 i 24  lutego  wzięliśmy udział w długo wyczekiwanych targach FASHIONWEARE w Łodzi. Pojechaliśmy tam i zaprezentowaliśmy naszą premierową kolekcję spodni, które uszyliśmy z ekskluzywnej tkaniny CERAMICA. Co się kryje pod tą nazwą? Już dziś możemy zdradzić kilka szczegółów.

CERAMICA to tkanina, której wygląd i wydajność zostały tak zsynchronizowane, aby sprostać wymaganiom współczesnego życia. To tkaninie, która zachowuje wygląd nawet po wielokrotnym noszeniu. Materiał jest łatwy w pielęgnacji, wymaga mniej prania, za to nie wymaga prasowania. Przez wielu partnerów CERAMICA uważana jest za świadectwo jakości w zakresie komfortu i wszechstronności.

Jej działanie jako naturalnie oddychającej tkaniny i właściwości chroniące przed promieniowaniem UV zapewniają całkowity komfort i utrzymują optymalną temperaturę ciała. Dodatkowo doskonały wygląd, gładkość i płynność materiału oraz jego przyjazne dla środowiska właściwości poprawiają samopoczucie.

To materiał całkowicie dostosowany do oczekiwań i potrzeb nowoczesnego, eleganckiego mężczyzny. Podczas targów Fashionweare w Łodzi zaprezentowaliśmy spodnie z linii Enzo i Cessare. Są to wygodne i niezawodne w żadnej sytuacji modele, które nie wygniatają się i nie wymagają prasowania. To idealne rozwiązanie zarówno w podróży, jak i w codziennych stylizacjach.  Jako jedyna w Polsce firma wprowadzamy na rynek męskie spodnie szyte z tkaniny Ceramica.

Spodnie z tej tkaniny to produkt ekskluzywny, który szyjemy na zamówienie. Wszelkich informacji na ten temat udzielamy pod nr tel. 883-021-027, zachęcamy do składania zamówień.