Informacje o sklepie

Opublikowano:

O marce Sempre

Witaj w sklepie marki Sempre - polskiego producenta spodni męskich na każdą ważną okazję. Cieszymy się, że tutaj trafiłeś i mamy nadzieję, że odpowiemy na wszystkie Twoje potrzeby od rozmiaru, przez wygodny i elegancki fason, po najmodniejszy kolor.

Marka Sempre to wysoka jakość oraz szczególna dbałość o każdy detal. Nasze spodnie zostały zaprojektowane i produkowane są w całości na terenie Polski ze starannie wyselekcjonowanych tkanin. W swoich zakładach stosujemy rozwiązania i innowacje wykorzystywane w najlepszych szwalniach na świecie. Inspirują nas nowoczesne trendy, jednak zawsze dodajemy do nich wygodę i funkcjonalność.

O naszej ofercie

W naszym sklepie znajdziesz wiele modeli męskich spodni wizytowych, materiałowych i bawełnianych na szczególne okazje i codzienne sytuacje. Specjalizujemy się również w profesjonalnym kroju spodni męskich w dużych rozmiarach. To wyjątkowo wymagający rodzaj odzieży męskiej. Musi spełnić wiele kryteriów komfortu i dostosowania do sylwetki zachowując jednocześnie prostą, klasyczną linię charakterystyczną dla produktów w rozmiarach standardowych.

Dla Twojej wygody, do naszej oferty, dodaliśmy specjalnie wybrane przez stylistów, modele koszul męskich komponujących się z produkowanymi przez nas spodniami. Nasze polecenia to perełki z kolekcji uznanych na świecie marek takich jak Lanieri Fashion, Bugatti, Pierre Cardin, Lavar, Jupiter oraz Vestus. Sami również jesteśmy producentem linii klasycznych koszul męskich z eleganckiej i komfortowej bawełny. Mamy nadzieję, że w naszym sklepie wygodnie i szybko wybierzesz wszystko, czego potrzebujesz, aby ubrać się elegancko, z klasą a jednocześnie naturalnie.

O tych, którzy nas doceniają

Od lat tworzymy markę Sempre, dbając o jak najlepsze standardy związane z projektowaniem, produkcją i sprzedażą. Nasze starania wielokrotnie nagradzali Klienci i obserwatorzy rynku. Szczególnie dumni jesteśmy z otrzymanych wyróżnień branżowych, takich jak: Laur Konsumenta, trzykrotnie przyznany nam Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich, wyróżnienie Diamenty Forbesa, i tytuły: Męskiej Marki Roku 2017, Polish Product oraz Najlepsze w Polsce.

Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu - jesteśmy pewni, że nawet najbardziej wymagający znajdą tutaj propozycje dla siebie. Wiemy to, ponieważ w proces produkcji włożyliśmy całą pasję, wiedzę i troskę o przyszłych użytkowników. Nasze ubrania są eleganckie i nowoczesne - inspirowane przez mężczyzn, którzy je noszą.

Otwarte na styl i potrzeby użytkowników podejście sprawdza się w Sempre od lat i przysporzyło nam wielu wiernych Klientów zarówno wśród odbiorców indywidualnych, jak i wśród współpracujących z nami przedsiębiorców.