Lista wpisów
Lista wpisów

Nagroda Polskiej Akademii Mody dla marki SEMPRE!

10.11.2022
#SPODNIE
#NAGRODA
#MODA
#TOP MODA
#POLSKA AKADEMIA MODY
#POLSKA MARKA
Z prawdziwą przyjemnością dzielimy się z Wami tą fantastyczną informacją! W sobotni wieczór 5 listopada podczas Gali Polskiej Mody w Concordia Design w Poznaniu zostaliśmy uhonorowani nagrodą Top Moda '22 - Znakiem dobrej jakości i modnego wzornictwa. Dziękujemy za to wyróżnienie, które jest dla nas docenieniem naszej wieloletniej pracy nad tworzeniem kolekcji i kreowaniem trendów w polskiej modzie męskiej.
Nagrodę odebrał Pan Robert Jóźwiak, prezes firmy Graso Moda i jednocześnie twórca marki SEMPRE.
„Spodnie, które polubisz” okazały się nie tylko hasłem marki Sempre, ale i uczuciem, którego doświadczyliśmy podczas prezentacji kolekcji tej chyba najbardziej lubianej części męskiej garderoby. Podkreśliło to przyznanie marce Sempre statuetki Top Moda – znaku dobrej jakości i modnego wzornictwa, którą w imieniu firmy odebrał Robert Jóźwiak - te słowa padły podczas wręczania nagrody i jesteśmy za nie bardzo wdzięczni.
Ale to nie tylko poczucie ogromnej satysfakcji, ponieważ tak naprawdę ta nagroda jest uhonorowaniem naszej wytężonej, niełatwej i wieloletniej pracy nad stworzeniem wyjątkowej, ponadczasowej kolekcji spodni dla mężczyzn. Takich spodni, które autentycznie są lubiane zawsze wybierane! Raz jeszcze ogromnie dziękujemy za uznanie kapitule konkursu i obiecujemy, że nigdy nie zaprzestaniemy w dążeniu do doskonałości!