Lista wpisów
Lista wpisów

Na wiosnę koniecznie pomyśl o bawełnie! Przewiewne spodnie i bawełniane koszule męskie na ciepłe dni w najmodniejszych kolorach sezonu.

03.03.2021
#PRODUCENT SPODNI MĘSKICH
#SPODNIE BAWEŁNIANE MĘSKIE
#SPODNIE MĘSKIE DUŻE ROZMIARY
#SPODNIE MĘSKIE MATERIAŁOWE
#MODA DLA NIEGO NA WIOSNĘ
#MODA DLA NIEGO NA LATO
#TRENDY WIOSNA 2021
#TRENDY LATO 2021

Nowa kolekcja w sklepie e-spodnie właśnie dostępna! Wielkimi krokami zbliża się cieplejszy sezon wiosenny. Warto zaopatrzyć się w nim w super modne, bawełniane lekkie koszule w kolorach szarości i żółci. 

 

To wyjątkowe połączenie barw polecane na rok 2021 przez Instytut Kolorów Pantone - instytucję, w której zespół specjalistów bada trendy i nastroje społeczne nadchodzących sezonów. Owocem tych badań jest ogłoszenie zestawu kolorów najlepiej oddających atmosferę zbliżającego się czasu w modzie, kreacjach graficznych i designie wnętrzarskim. 

 

Świetlisty żółty wskazany przez instytut Pantone opowiada o pozytywnym patrzeniu w przyszłość, planach i perspektywach (jak otwarte niebo w słoneczny dzień), w połączeniu z nim występuje kolor szary. Szary symbolizuje cierpliwość i spokojne trwanie przy swoich planach. Projektanci i komentatorzy mody porównują go z barwą skał i kamieni na plaży. Zestawienie obu kolorów ma jak najlepiej korespondować z nastrojami społecznymi, w centrum których właśnie wchodzimy. W przedłużającym się czasie lockdown’u i dystansu społecznego, z nadzieją zaczynamy kolejny sezon wiosenno - letni. 

 

W sklepie e-spodnie wśród nowości pojawiło się kilka propozycji w tej właśnie, szczególnie polecanej na rok 2021 kolorystyce. W pierwszej kolejności zwracamy uwagę na bawełnianą  koszulę męską marki Sempre z motywem odlatujących kaczek. To piękny, odważny wzór utrzymany w stylistyce vintage. Spodoba się Panom, którzy lubią klasykę w nowoczesnym wydaniu. 

https://e-spodnie.pl/sempre,3,23775,23934 (link do produktu)

 

W tej samej tonacji kolorystycznej utrzymana jest koszula marki Haupt z drukiem tzw. “łąki” - gęstym motywem graficznym przypominającym widok rozwiniętych, gęsto osadzonych kwiatów. Szarość i energetyczna żółć zostały w nadruku koszuli Haupt pięknie rozmyte i przypominają swoją intensywnością eleganckie pastele. Ten  model uszyty z lnu, będzie się nadawał doskonale do zestawów ze spodniami materiałowymi jak i do jeansów.   

https://e-spodnie.pl/sempre,3,23775,23980 (link do produktu)

 

Obok wielu  modeli koszul w supermodnych odcieniach szarości, w naszym sklepie  można wybrać spodnie męskie w tej samej kolorystyce. Dodatkową zaletą asortymentu są duże rozmiary. Klasyczny fason i profesjonalny krój naszej odzieży będzie odpowiadać Panom o najtrudniejszej nawet sylwetce. Dzisiaj szczególnie chcemy polecić model spodni męskich w dużym rozmiarze, które doskonale wpiszą się w nadchodzące trendy i pozwolą na skompletowanie eleganckiego zestawu na ciepły sezon wiosenno-letni. To model Franco chinos, z eleganckiej tkaniny melanżowej (opartej o splot dwóch przędz).

https://e-spodnie.pl/franco-chinos-w-rozmiarach-xxl,3,23780,20789 (link do produktu)

 

Do tych spodni śmiało możemy dodać koszulę z krótkim lub długim rękawem lub sportową koszulkę polo z miękkiej organicznej bawełny. W obu zestawach będziemy wyglądać elegancko i w zależności od potrzeb mniej lub bardziej formalnie.  

 

Ważną rolę w nadchodzących sezonach wiosny i lata pełni rodzaj tkaniny z jakiej szyjemy koszule i spodnie marki Sempre (oraz dobieramy wśród innych marek do naszego sklepu). Naszym ulubionym surowcem jest wysokiej klasy bawełna - przewiewna, naturalna i zdrowa dla skóry, a jednocześnie reprezentacyjna i elegancka. Bawełna jest doskonałym wyborem do pracy w biurze, nadaje się również na wszystkie oficjalne wyjścia, wizyty i aktywności miejskie. Bawełniane koszule męskie długo  zachowują swój reprezentacyjny wygląd, są funkcjonalne i wygodne. 

 

Większość dostępnych w sklepie e-spodnie modeli odzieży męskiej zostało uszytych przez polskiego producenta. Wspominamy o tym, ponieważ  w trudnym czasie pandemii covid-19 szczególnie warto wspierać rodzime marki i kierować się troską o sąsiada. W firmie Sempre z niecierpliwością oczekujemy na to, co przyniesie nadchodząca wiosna i lato 2021.  Życzymy sobie i naszym Klientom wielu dobrych chwil w eleganckiej, reprezentacyjnej odzieży. Wiemy, że takie chwile to zazwyczaj dobre spotkania biznesowe, duże uroczystości rodzinne i romantyczne wyjścia lub nawet wyjazdy. Powrotu do tej eleganckiej normalności sprzed pandemii oczekujemy z niecierpliwością dla siebie i naszych Klientów.