Lista wpisów
Lista wpisów

Maseczki ochronne od Sempre

16.04.2020
#MASECZKI
#MASKI
#MASECZKI OCHRONNE
#MASECZKA NA TWARZ

MASECZKI OCHRONNE

Mamy już dla Was gotową ofertę nowych, kolorowych maseczek dostępną na naszej stronie. Maseczki ochronne na twarz szyjemy w Wielkopolsce z naturalnych, bawełnianych materiałów, aby każdy z Was mógł je kupić i otrzymać jak najszybciej. Zadzwoń na nr tel. 531 577 744 i zamów bezpiecznie z domu!

BEZPIECZEŃSTWO
Maska z kieszonką na filtr zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii i wirusów. Pakowane są po 5 szt. Bawełna jest tkaniną bezpieczną i antyalergiczną dlatego nasza maseczka jest bezpieczna zarówno dla dziecka, jak i matki. Wielorazowa maseczka ochronna naszej produkcji ma bardzo szerokie zastosowanie. Chroni przed kurzem, pyłem czy drobnoustrojami, a przede wszystkim jest wielokrotnego użytku, dzięki czemu może służyć Wam przez długi czas. Wystarczy ją po prostu wyprać.

NASZE MASECZKI SĄ BEZPIECZNE
Każda maseczka jest starannie uszyta z tkaniny bawełnianej, która zapewnia świetną ochronę przed zanieczyszczeniami. Bawełna jest materiałem oddychającym i przepuszcza powietrze, dzięki czemu maseczka jest bardziej przyjazna dla twarzy i skóry. Maseczka zmniejsza ryzyko przedostania się do organizmu kurzu, pyłu, drobnych substancji, zmniejsza ryzyko zarażenia się drobnoustrojami. Oprócz tego chroni także przed zimnem i wiatrem, zmniejsza ilość przedostających się pyłów z powietrza. Można ją bezpiecznie prać w pralce oraz prasować w wysokiej temperaturze, dzięki czemu staje się jeszcze bezpieczniejsza w użytkowaniu.

BEZPIECZNE ZAKUPY INTERNETOWE
Nasze maseczki możesz bezpiecznie zamówić na stronie internetowej z dostawą do paczkomatu. Zadzwoń na nr tel. 531-577-744. Zapewniamy asystę telefoniczną podczas zakupów, Bezpieczeństwo to nasz priorytet!
• Dbamy o siebie i o najbliższych.
• Kupując online możesz zamówić do paczkomatu i odebrać przesyłkę bezdotykowo dzięki aplikacji inpost.
• Jeśli zamówiłeś przesyłkę kurierską umów się z kurierem aby zostawił paczkę pod drzwiami.