Lista wpisów
Lista wpisów

JAK DZIAŁAMY W CZASIE KWARANTANNY?

30.03.2020
#ZOSTANWDOMU
#KWARANTANNA
#ZOSTAJEWDOMU

POMOC DLA SZPITALI – ZBIÓRKA SIEPOMAGA

Zacznijmy od tego, że SEMPRE pomaga! Zdecydowaliśmy, że chcemy wspierać zbiórkę Fundacji Siepomaga dla polskiej służby zdrowia w czasie walki z epidemią COVID-19 i przekazujemy na tę akcję 7% ze sprzedaży każdej sztuki spodni ze sklepu https://e-spodnie.pl/

Ponadto możecie wraz z nami bezpośrednio wesprzeć zbiórkę, wpłacając datki do skarbonki SEMPRE (link: https://www.siepomaga.pl/semprepomaga) ponieważ 100% środków jest automatycznie przekazywanych na główną akcję Fundacji https://www.siepomaga.pl/koronawirus

W tych dniach po prostu wspierajmy się, a zwłaszcza lekarzy i pielęgniarki. Razem jesteśmy silniejsi! Każdemu Pomagaczowi z całego serca dziękujemy! Będziemy Was informować o szczegółach akcji!

BEZPIECZNE I WYGODNE ZAKUPY ONLINE

Zapewniamy bezpieczne i komfortowe zakupy online z asystą telefoniczną. Doradzimy Ci w doborze właściwego rozmiaru, po prostu zadzwoń na nr tel. 531-577-744. W naszym sklepie znajdziecie już nową ofertę spodni na wiosnę i kolorowych pasków do spodni. Wiosenne spodnie i te z wcześniejszych kolekcji teraz kupisz z darmową dostawą! Kod na darmową dostawę, który wystarczy wpisać podczas składania zamówienia to: dostawa01.

BEZPIECZEŃSTWO JEST NAJWAŻNIEJSZE!

Zachęcamy Was gorąco do przestrzegania podstawowych zasad, które zapobiegną rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Najważniejsze z nich to:

• Dbajmy o siebie i o najbliższych, unikajmy skupisk i zostańmy w domu. Przyłączamy się do akcji #zostanwdomu

• Kupuj to co możliwe online. Nasze spodnie możesz zamówić bez problemu online zamówić do paczkomatu i odebrać przesyłkę bezdotykowo dzięki aplikacji inpost. Cały czas realizujemy dostawy.

• Jeśli zamówiłeś przesyłkę kurierską umów się z kurierem aby zostawił paczkę pod drzwiami.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, zapewnimy Ci asystę telefoniczną, informacje o procesie zakupu, o tym jak obecnie funkcjonujemy i jakie zasady bezpieczeństwa są przez nas stosowane, aby Twóje zakupy były całkowicie bezpieczne, zadzwoń na nr tel. 531-577-744.