Lista wpisów
Lista wpisów

O koszulach męskich z bawełny i spodniach męskich wizytowych na Walentynki - kilka poleceń z naszego sklepu

12.02.2021
#ELEGANCJA
#MĘŻCZYZNA
#KOSZULA MĘSKA
#SPODNIE WIZYTOWE
#DZIEŃ ZAKOCHANYCH
#RANDKA
#ON
#ONA
#WALENTYNKI

Elegancki i naturalny w Święto Zakochanych - polecamy zestaw na wyjątkową randkę.

Dla zakochanych i kochających 14 lutego to specjalny dzień. Nawet jeśli nie bardzo podzielamy komercyjny entuzjazm związany z Walentynkami, chęć sprawienia radości drugiej połówce powoduje, że tego dnia stajemy przed szafą z większą rozterką niż zwykle.

W poprzednim artykule na naszym blogu pisaliśmy o wyjątkowej atmosferze Dnia Zakochanych 2021, który spędzimy z zaleceniem społecznego dystansu.

https://e-spodnie.pl/jak-sie-ubrac-na-walentynki-poradnik,24,28

To jednak niewiele zmienia w temacie wyboru spodni męskich i koszul męskich na wyjątkowe spotkanie we dwoje. Owszem, większość z nas w walentynkowy wieczór pozostanie w domu i liczba napotkanych przez nas osób zmaleje - jednak ranga spotkania pozostaje ta sama. To ciągle spotkanie z najbliższą i najważniejszą w naszym życiu osobą.

Walentynkowa randka, nawet ta spędzona w domu, tylko we dwoje, to niezwykła prezentacja najlepszych cech, jakimi może poszczycić się mężczyzna. Obok mądrości, zaradności, siły i czułości, jedną z najwyżej cenionych cech męskich jest elegancja. Elegancja to tak naprawdę szacunek jaki okazujemy życiu i mijającej chwili. Tym sposobem, jednym z najważniejszych elementów, które budują nastrój dnia Świętego Walentego staje się elegancki strój.

Dobrze wybrane spodnie męskie wizytowe mogą zdziałać cuda. Podkreślą oficjalny charakter spotkania, klimat starania i szacunku. Polecamy na tę okazję model Classic Fit w kolorze czarnym lub granatowym, uszyte z delikatnej tkaniny, która pozwala czuć się swobodnie i naturalnie, mimo bardzo eleganckiego kroju.

https://e-spodnie.pl/sempre,3,23779,23090

Dzięki klasycznej prostocie tego modelu, łatwo dobierzemy do niego koszule męskie z bawełny. Należy jednak pamiętać, że styl zestawu mocno narzucają spodnie, do których nie powinniśmy dobierać koszul casualowych. My na romantyczny wieczór walentynkowy polecamy koszule z graficznym wzorem vintage, który może być lekki, żartobliwy, bywa że nawet romantyczny - a jednocześnie zachowujący atuty eleganckich modeli klasycznych. Taką propozycją są modele z lini ASCOTT i Jupiter:

https://e-spodnie.pl/sempre,3,23775,22979

https://e-spodnie.pl/sempre,3,23775,22723

Zaletą polecanego zestawu jest fakt, że pozwala on poczuć się elegancko, a jednocześnie bardzo naturalnie. Ta naturalna elegancja to najlepsze możliwe rozwiązanie na nastrojowy wieczór walentynkowy.

Koszula męska - czy to dobry prezent na Walentynki? - trudna sztuka wyboru ubrań dla bliskiego mężczyzny

Poprzedni punkt tego artykułu to porady dla panów. Czas na odpowiedź na pytanie, które często w Walentynki zadają sobie bliskie im kobiety. Czy męska koszula to dobry prezent dla mężczyzny na Dzień Zakochanych? Odpowiedź nie jest prosta - ponieważ jak to w relacjach ludzkich bywa, zależy od wielu zmiennych. Ważne jest, jak długa jest historia związku. Czy obdarowywaliście już siebie rzeczami tak osobistymi jak odzież czy dodatki do niej? Czy macie podobny gust i lubicie swoje wybory? Czy bliski mężczyzna lubi kiedy wybierasz jego koszule, czy w tej kwestii chciałby zachować autonomię? Może już dawał Ci znaki - cieszył się z podobnych prezentów, często i z satysfakcją je nosi. A może dyskretnie ich unika? Koniecznie z humorem i dystansem przyjrzyj się waszej relacji w tych obszarach. Zastanów się jak reaguje Twój mężczyzna, a następnie spokojnie wybierz koszulę na prezent zgodnie z cechami obdarowywanego:

Koszule męskie dla wymagającego eleganta

Twój ukochany, brat, tato, przyjaciel to elegancki pan z dużymi wymaganiami. Uważnie śledzi modowe trendy, chce wyglądać współcześnie, lubi sznyt i ładne rzeczy. Spokojnie możesz wybrać dla niego klasyczny wzór i krój. Z naszego sklepu polecamy modele koszul męskich bawełnianych z długim rękawem Pierre Cardin i Jupiter. Najbezpieczniej będzie, kiedy wybierzesz te z eleganckim, dyskretnym wzorem - eksperymenty modowe pozostaw swojemu mężczyźnie.

https://e-spodnie.pl/sempre,3,23775,22979

https://e-spodnie.pl/sempre,3,23775,23313

Koszule męskie dla otwartego na nowości modowe eksperymentatora

Wspólnie podróżujecie, pakujecie się do jednej walizki, Twój ukochany doradza Ci, kiedy wybierasz szalone sukienki, kupujecie skarpetki nie do pary? Takiemu mężczyźnie możesz podarować koszulę męską w klasycznym kroju, z nietuzinkowym, graficznym wzorem. Na pewno ubierze ją w najmniej oczekiwanym momencie, żeby sprawić Ci radość, a jednocześnie przełamać konwenanse. Na obiad do Twoich rodziców. Na szkolenie lub biznesową kolację. Wtedy, kiedy będzie poszukiwał eleganckiego, klasycznego kroju koszuli a jednocześnie, jego niepokorna natura innowatora będzie chciała manifestować swoją wolność. Jeśli w tym opisie rozpoznajesz swojego bliskiego mężczyznę, polecamy Ci z oferty naszego sklepu modele koszul męskich Pierre Cardin w nowoczesne, odważne wzory inspirowane naturą i stylistyką vintage:

https://e-spodnie.pl/sempre,3,23775,23263

https://e-spodnie.pl/sempre,3,23775,23323

Koszule męskie dla mężczyzny, który nigdy nie wybiera ich sam

Ten typ wcale nie jest taki łatwy do ubrania jakby się na pierwszy rzut oka mogło wydawać. Jeśli wybierzesz dla niego zbyt odważny wzór lub krój koszuli, Twój towarzysz może jej wcale nie założyć. Zwyczajnie nie będzie czuł się sobą. W sklepie e-spodnie bardzo lubimy eleganckich i otwartych na nowości panów - ale wiemy też, że nie każdy ma takie same potrzeby. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz koszule męskie w najmodniejszych, klasycznych krojach uszyte z bawełny w spokojne, stonowane wzory lub jednobarwne. Polecamy tutaj szczególnie piękne serie marek Sempre, Jupiter i Ascot.

https://e-spodnie.pl/koszula-niebieska-slim,3,23775,22282

https://e-spodnie.pl/sempre,3,23775,22727

Koszula męska jest dobrym podarunkiem dla osoby, z którą jesteśmy w odpowiednio bliskiej relacji. Może być dowodem uznania dla wyjątkowego smaku lub gustu, lub gestem życzliwej akceptacji spokojnego stylu. Podarowana w wyjątkowym Dniu Zakochanych może być wiadomością o trosce i ciepłych intencjach.